Důvody pro Lindab

Existuje mnoho důvodů, proč se rozhodnout pro Lindab.
Zde jsou ty zásadní.


Lindab je značka vysoce kvalitních stavebních komponentů ze švédského ocelového plechu, vyvíjených špičkovými švédskými odborníky a designéry. Nejen kvalita a funkčnost, ale právě i design je důležitým parametrem střech Lindab.

 

Zastřešíme Vaše sny


Střechu pro Váš vysněný domov budete vybírat pravděpodobně jen jednou za život. Pokud zvolíte střechu Lindab, můžete si být jisti, že tímto rozhodnutím ušetříte peníze i čas. Lindab nabízí vše nezbytné k zajištění funkčnosti a skvělého vzhledu Vaší střechy, která bude fungovat bez náročné údržby a dodatečných nákladů dlouhá desetiletí.

 

 

 

Proti živlům máme řešení

 

Naše krytiny dokáží bez problémů čelit živlům. Extrémně odolné vůči krupobití i prošlápnutí jsou krytiny vyráběné z plechu o tloušťce 0,6 mm s příznačným názvem Strong. Řešení tlumení vibrací způsobených deštěm nabízí vrstva Sound Control. Před snehem a ledem ochrání střěchu a přilehlé okolí systém bezpečnostních prvků Safety.

Do každého prostředí najdeme vhodné řešení.

 

 

 

60let zkušeností


Lindab je mezinárodní skupina se sídlem ve Švédsku, která vyvíjí a vyrábí své výrobky více než 60let. Pro výrobky Lindab je charakteristická vysoká kvalita, snadná montáž, energetická úspornost a ohleduplnost vůči životnímu prostředí. Nezbytnou součástí dodávek Lindab jsou služby na velmi vysoké úrovni. 60let zkušeností a úspěšného působení na trzích po celé Evropě dávají jistotu a důvěru ve výrobky Lindab a spolehlivost a seriózní přístup.

 

 

Profily, povrchy, barvy

 

Šíře sortimentu umožňuje vybírat a kombinovat ze 4 typů profilovaných krytin, 2 falcovaných krytin, více než 16 barevných odstínů a 6 povrchových úprav. Svou střechu snadno sladíte se zbytkem stavby i s okolní zástavbou. Okapy, parapety a další příslušenství můžete ladit tón v tónu, nebo vytvářet neotřelé a výrazné barevné kombinace.

 

 

Doporučení montážní firmy

 

Prodejem náš zájem o Vás nekončí. Montáž je stejně důležitá jako kvalita samotného materiálu a proto pravidelně školíme montážní firmy. Doporučíme Vám zkušené a certifikované montážní firmy ve Vašem regionu.

 

Kvalitní technický servis


V několika jednoduchých krocích Vás provedeme celým procesem od poptávky, přes objednávku k dodávce materiálu na Vaši stavbu. Naši technici Vám poradí s výběrem vhodného typu krytiny, materiálu i povrchové úpravy s ohledem na specifika Vaší stavby. Vypracují zdarma nezávaznou cenovou nabídku, prokonzultují případné změny, připraví kladečský plán a rozpis materiálu - to vše s ohledem na minimum nutných prořezů a tím optimalizaci nákladů.

 

 

Kompletnost systémů


Systémy Lindab dodáváme včetně všech doplňků potřebných pro bezvadnou funkci střešního pláště. Krytina ve spojení s doplňky umožnuje dokonalé vyřešení všech detailů a přispívá k usnadnění pokládky. Některé typy krytin lze s úspěchem využít v moderní architektuře i na opláštění fasád, jiné na obloukové střechy. Výsledkem je vždy perfektní sladění s ostatními prvky stavby. Na každou střechu máme řešení.

Ocel, které můžete věřit

 

Technologie plechových střešních krytin se začala vyvíjet během 19. století, avšak ocel se jako střešní materiál se používala již mnohem dříve. Nové způsoby válcování plechu vedly ke zlevnění, zavedení pozinkování pak přispělo ke snižování plošné hmotnosti plechů, povrchové úpravy pak ke stále vyšší odolnosti a životnosti. Plech se stal atraktivním střešním materiálem po stránce estetické, finanční i architektonické.

 

 

Životní prostředí

 

Naše prvotřídní švédská ocel je materiál šetrný k životnímu prostředí. Ocel je totiž téměř stoprocentně recyklovatelná. Nejen, že se díky tomu spotřebuje méně základních surovin, ale navíc se do atmosféry uvolní méně oxidu uhličitého, který výroba oceli produkuje.

 

Náročné klimatické podmínky si žádají odolné produkty

Výrobky Lindab jsou odolné a pevné, snesou test s tím nejtvrdším klimatem. V jakkoli náročném klimatickém prostředí Váš dům stojí, dokážeme nabídnout vhodnou střešní krytinu. Veškeré výrobky Lindab určené do exteriéru jsou chráněny moderními povrchovými úpravami. Přírodní živly zde nedostávají žádný prostor.

Klasický vzhled nestárne

Lehké střešní krytiny Lindab jsou pro Váš domov tou nejlepší volbou. Nabízí mnoho druhů profilů, povrchů a barevných odstínů. Střešní krytiny Lindab splňují představy o klasickém i moderním vzhledu a svou přirozeností dobře zapadají do okolního prostředí.

Snadno získáte nadčasový design Vaší střechy

Střecha se stojatou drážkou nikdy nevyjde z módy. Díky střešnímu systému SRP Click přináší Lindab snadný způsob, jak získat klasickou střechu s nadčasovými vlastnostmi vhodnou do téměř každého prostředí.